Kim jesteśmy

Przez ostatnie 10 lat pracy odwiedziliśmy kilkaset firm, gdzie zawsze chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą, doświadczeniem i uśmiechem. Dzień bezpieczeństwa organizujemy według indywidualnych scenariuszy dopasowanych do charakterystyki firmy. Jesteśmy wyjątkiem na rynku BHP, ponieważ zależnie od wynajętych stanowisk zrzeszamy najlepszych ekspertów, instruktorów, ratowników medycznych oraz strażaków. Wspólnymi siłami w znaczący sposób możemy zwiększyć poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Dzień bezpieczeństwa najczęściej rozpoczyna się alarmowym treningiem ewakuacyjnym. Działanie ma na celu sprawdzenie czy wszyscy pracownicy w określonym czasie potrafią ewakuować się z budynku. Zbiórka odbywa się w specjalnie wyznaczony miejscu, gdzie spotykają się organizatorzy oraz pracownicy. W taki oto sposób rozpoczyna się dzień bezpieczeństwa w firmie.

Wszystkie pozostałe działania uwarunkowane są od wyboru stanowisk i napisanego scenariusza. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by dzień BHP w Twojej firmie był niepowtarzalny. Budujemy świadomość, zmieniamy myślenie, kształtujemy postawy, wszystko po to by zwiększyć Wasze bezpieczeństwo.

Nie czekaj, zapytaj o ofertę i wolne terminy już dziś!

Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Kontakt

Zaufaj nam i popraw bezpieczeństwo pracowników

Drivemat Mateusz Grzebinoga | ul. Wilamowicka 17 | 32-600 Rajsko